Zájezdy Austrálie

Originální poznávací zájezdy do Austrálie od profesionálů z Go2australia. Zájezdy cestovní kanceláře Go2australia jsou plánovány na základě dlouhodobé zkušenosti z Austrálie, hodnocení klientů a objevování nových destinací.

Při poznávacích zájezdech do Austrálie klademe důraz na autentické zážitky a poznání australské kultury. Vždy se snažíme připravit program tak, aby byl pestrý, zajímavý a aktivní. Záleží nám na tom, abyste z Austrálie odjížděli spokojeni a s pocitem dobře investovaných peněz za Vaši dovolenou.

Poznávací zájezd Austrálie

Poznávací zájezdy Austrálie jsou tématicky vytvořené programy vč. kompletního zajištění služeb a letenek. Všechna místa máme osobně procestována a nabízíme pouze ověřené produkty.

Aktuální nabídku zájezdů od Go2australia naleznete zde: Poznávací zájezdy do Austrálie

Individuální zájezdy na míru

Chcete objevovat Austrálii na vlastní pěst? Připravili jsme pro Vás nabídku programů, které si můžete zakoupit jako balíček a procestovat Austrálii třeba jen ve dvou. Vše pro Vás zařídíme. Stačí se jen rozhodnout, kdy se na cestu vydáte.

Podrobný přehled nabízených balíčků naleznete zde: Individuální zájezdy na míru

Skupinové zájezdy na míru

Jste uzavřená skupina přátel a rádi byste navštívili Austrálii? Připravíme pro Vás tématicky zaměřený program na míru. Společnost Vám budou dělat profesionální průvodci, kteří Austrálii znají, je jejich druhým domovem.