Letenky Brisbane

Letenky do Brisbane využijí cestovatelé hledající opravdovou exotiku. Brisbane je hlavní město slunečního státu Queensland lákající svými bělostnými plážemi, surfováním a potápěním na korálových útesech nebo safari v terénních vozech na ostrově Fraser.

Letenka Brisbane - výhody

Brisbane je ideální vstupní bránou pro turisty, kteří chtějí navštívit stát Queensland. Severně od Brisbane se nachází největší písečný ostrov světa Fraser a dvě hodiny od Brisbane můžete navštívit plážové centrum Surfers Paradise a Gold Coast.

Letenky Brisbane z Prahy s jedním přestupem

Korean Air nabízí nejkratší možné spojení do Brisbane. Samotný let z Prahy trvá celkem 19:40 hod. Poleťte komfortně pouze s jedním přestupem v Soulu.

Letenka "open jaw"

Letenka do Austrálie s odlišnou destinací příletu a odletu je vhodná pro cestovatele, kteří se do Austrálie chystají jen na krátkou dobu a nechtějí se vracet zpět do příletové destinace
PŘÍKLAD: Při příletu do Sydney a odletu z Brisbane nemusíte absolvovovat cestu mezi Brisbane a Sydney, která se dá ujet autem za 2 dny. Cena pronájmu, ubytování, phm a času (2 dny) je minimálně 200 AUD/os. Tyto peníze můžete ušetřit a využít pro aktivity.

Mezinárodní letiště Brisbane

Letiště v Brisbane je významné mezinárodní letiště přibližně 16 km od centra města. Při příletu na vás dýchne uvolněná atmosféra, která je pro Queensland typická. Na letišti Brisbane naleznete všechny služby, které poskytují velká mezinárodní letiště. Od směnáren, přes letištní salónky až po možnost sprchování, které je zdarma.

Transfer mezi domácím a mezinárodním terminálem zajišťuje AirTrain, který jezdí každých 15 minut a jízdné stojí 5 AUD/os., T-Bus - jízdné 5 AUD/os. nebo taxi.

Doprava z/na letiště Brisbane

Cesta do centra Brisbane trvá asi 20-25 minut a zvolit dopravní prostředek můžete podle vašich požadavků.
Taxi stanoviště se nachází na výstupu mezinárodního i domácího terminálu v přední části terminálu. Na mezinárodním terminálu se stanoviště nachází na severním konci na úrovni 2. podlaží. Cena taxi je cca AU$22/os. (cca 400 Kč)
Autobusovou dopravu zajišťují autobusy společnosti Coachtrans Australia. Autobusy jsou plně klimatizované a nabízí "door-to-door" servis. Odvezou vás přímo do vašeho hotelu. Cena jízdného je od AU$9 (cca 160 Kč) a jezdí každých 15-30 minut.
Vlak - AirTrain vás doveze do centra Brisbane za 22 minut. Cena jízdného je AU$15/jedna cesta (cca 270 Kč) a 28 AUD/zpáteční (cca 504 Kč). Vlak odjíždí každých 15-20 minut, od 5 hodin ráno do 8 hodin večer, 7 dní v týdnu.