Dovolená Austrálie

Díky správnému naplánování se stane zážitkem na celý život. Návštěvu Austrálie mnozí podniknou pouze jednou za život. Abyste předešli negativní zkušenosti z cesty do Austrálie, je dobré věnovat přípravě čas.

Podceníte-li přípravu, v mnohém se Vám to může negativně vrátit. Už proto, že Austrálie je zemí na druhé straně světa a podnebí, zvyklosti, vzdálenosti i příroda jsou zcela jiné než u nás v Evropě.

Rozumným naplánovaním a přípravou předejdete nečekaným výdajům, ale i stresům spojeným s cestou.

Dovolená Austrálie - jak se připravit

Dovolená v Austrálii jednoduše a přehledně! Připravili jsme pro Vás online průvodce, nabízející získat všechny praktické informace o cestě do Austrálie na jednom místě! Hlavním cílem je pomoci Vám správně naplánovat cestu a ještě u toho ušetřit. V plánovači dovolené naleznete ověřené informace o cestování po Austrálii přímo.

Letenky do Austrálie

Jedna z nejvýznamnějších položek Vašeho rozpočtu bude výdaj za letenku do Austrálie. Volbou vhodné letecké společnosti, termínu, příletového a odletového místa můžete ušetřit významnou částku finančních prostředků.

Letecká společnost Mezipřistání v Asii Cena letenky od Poznámka
Korean Air Soul 25.490 Kč ubytování na zpáteční cestě v luxusním hotelu ZDARMA
Emirates Dubai, Bangkok, Kuala Lumur, Singapur 25.490 Kč let největším letadlem světa Airbus 380
Cathay Pacific Hong Kong 29.490 Kč až 2 vnitropřelety ZDARMA

 

Cesta do Austrálie

Věnujte čas přípravě Vaší cesty do Austrálie. Vyplatí se to. Níže uvedené informace Vám pomohou v časové orientaci a vhodné době přípravy.

Krok

Popis činnosti

Doba přípravy před dovolenou

1

Výběr termínu dovolené v Austrálii

min. 4 – 6 měsíců
2 Sestavení itineráře cesty

4 – 6 měsíců

3 Rezervace a nákup letenky

4 – 6 měsíců

4 Vízum do Austrálie

2 – 3 měsíce

5 Rezervace a nákup pozemních služeb

3 – 5 měsíců

6 Příprava na cestu, zavazadla atd.

14 dní

 

Využijte plánovač dovolené v Austrálii

Naplánovat si správně dovolenou v Austrálii není vůbec jednoduché. Plánování většinou skončí u zjištění, že je časově nemožné a finančně příliš náročné zvládnout návštěvu všech vybraných destinací a aktivit. Nabízíme Vám rady z praxe a relevantní informace vycházející z naší dlouholeté činnosti průvodců, cestovatelů a autorů článků o Austrálii.