Víza do Austrálie

Víza do Austrálie snadno a rychle. Turistická víza do Austrálie si můžete jednoduše zajistit sami přes internet na stránkách imigračního úřadu. Vyžaduje to pouze základní znalost angličtiny.

Pokud nemáte čas nebo neovládáte dostatečně anglický jazyk, zajistíme pro Vás víza do Austrálie BEZ POPLATKU při rezervaci pozemních služeb.

Pro většinu cestovatelů do Austrálie jsou nejvhodnější turistická víza Austrálie E651 - pobyt do 3 měsíců.

Vízum E651 umožňuje: cestovat, navštívit své kamarády, rodinu, vykonat obchodní návštěvu, seminář, konferenci po dobu kratší než 3 měsíce

Víza do Austrálie - jak je získat

Víza do Austrálie s cestovní kanceláří Go2australia

V rámci poskytování našich služeb zajišťujeme víza do Austrálie ZDARMA. Doba vyřízení se pohybuje od 1 dne do několika týdnů v závislosti na požadavcích imigračního úřadu. Při zajištění víza bez využití pozemních služeb účtujeme manipulační poplatek 400 Kč/vízum. Pozor, udělení víza nelze ze strany Go2australia garantovat.

Víza do Austrálie samostatně

V případě, že nemáte zájem využít našich služeb, žádost si můžete vyplnit sami na stránkách imigračního úřadu Austrálie.

POSTUPUJTE PŘESNĚ PODLE NÁVODU!

  1. Online žádost formulář zde https://www.ecom.immi.gov.au/visas/app/uu?form=TV
  2. Kompletní informace o turistických vízech do Austrálie www.immi.gov.au/visitors/tourist/evisitor/index.htm.
  3. Stav vyřizování Vaší žádosti můžete sledovat online na adrese: https://www.ecom.immi.gov.au/inquiry/query/query.do?action=eVisa