O nás

Dovolené v Austrálii organizujeme již od roku 2006 pro individuály i skupiny a další CK. V České republice patříme k největším poskytovatelům služeb spojených s organizováním zájezdů do Austrálie. Jako jediní disponujeme profesionální licenci australského tour operátora a naši průvodci jsou certifikování na provázení v NP Uluru Kata Tjuta.

Specializace a znalosti

Ve všech destinacích kde působíme máme stálou kancelář. Všechny služby, které nabízíme, jsme několikrát předem osobně vyzkoušeli. Kvalifikovaně Vám poradíme, všichni naši konzultanti v české kanceláři v Austrálii dlouhodobě žili a působili. Odborně garantujeme průvodce National Geographic o Austrálii a jsme držiteli certifikátů Australského specialisty od organizace Tourism Australia.

Garance nejlepší ceny

CK Go2 Australia patří mezi největší poskytovatele služeb skupinám a individuálním cestovatelům do Austrálie. Chceme Vám zaručit, že jsme Vám zajistili; ty nejvýhodnější služby na trhu, a proto Vám poskytujeme bezkonkurenční cenovou garanci.

Pojištění proti úpadku

Go2 Australia - specialista na dovolenou v Austrálii - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Austrálii a Pacifik z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

 

LIDÉ V GO2

Tým Go2 Australia je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků o Austrálii. Zároveň Vám představujeme celý náš realizační tým, který se stará o ostatní destinace. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách v Mexiku a Vietnamu.

Petr Musílek - realizace individuálních a skupinových zakázek v Austrálii

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portále www.hedvabnastezka.cz. Několikrát spolupracoval s Českým rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání, a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech. Cestování se naplno věnuje od roku 2004. Cestovní ruch vystudoval na dvou českých univerzitách, a následně také studiem v Austrálii (MEGT Institute, obor „travel and tourism“). Několikrát také absolvoval specializované průvodcovské kurzy. Praktické zkušenosti čerpal z prodeje volnočasových produktů zahraničním klientům v Praze, později také pravidelnou průvodcovskou činností pro několik renomovaných cestovních kanceláří, zejména do severní Evropy a Austrálie. Ve volném čase se nejraději věnuje psům, horské cyklistice, plavání, cestování po českých (a světových) krajinách. Jeho hlavním cílem je všestranná pomoc s cestováním po Austrálii, ale také osobní rozvoj a pozitivní rozvoj mezilidských vztahů skrze udržitelné cestování.

Marcel Žitník - průvodcování a realizace skupinových zájezdů v Austrálii

Své zkušenosti v oblasti cestovního ruchu prohloubil spoluprací s několika českými a australskými cestovními kancelářemi, kde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Ve volném čase se věnuje vodním sportům a publikační činnosti o Austrálii, Novém Zélandu a Indonésii. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho hlavním cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti a připravit dovolenou na míru, která vychází z požadavků klienta.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii, kde vystudovala Master of Business Administration. Ráda se se svými zkušenostmi z těchto zemí podělí s lidmi, kteří se tuto část světa chystají navštívit. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla.

Veronika Cerhová - specialista na Austrálii

Nadšení a zájem o cestování v ní probudila dlouhodobá cesta a pobyt na Novém Zélandu, v Austrálii a v Tichomoří, kterou uskutečnila po absolvování vysoké školy v Liberci, obor ekonomie a marketing. Tyto země jí přirostly k srdci nejen svou exotičností, ale i díky lidem, které tam potkala. Již několikrát navštívila Indonésii a neustále se tam vrací pro nové zážitky. V Čechách má několikaletou zkušenost s působením v české cestovní kanceláři se zaměřením na aktivní pobyt a exotiku. Nabyté znalosti uplatnila také při přípravě zájezdů jako produktový manažer s jejich následným průvodcováním.
Svůj volný čas tráví nejčastěji na lezecké stěně nebo na skále, v horách nebo prostě všude tak, kde může někam vylézt, a poté zpět na zemi na kávě s přáteli.

Marek Wachtl - průvodcovská činnost a touroperátorská činnost

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Bonviván, bavič a noblesní člověk, jak o něm prohlásilo nespočet spokojených klientů. Vystudoval hotelovou školu, řídil vyhlášené restaurace v Sydney, pracoval pro světově uznávané kuchařské celebrity, setkal se se známými osobnostmi a několikrát hostoval soukromé večeře předních australských politiků včetně bývalého ministerského předsedy.

 

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

E-MAIL: australie@ckgo2.cz

TELEFON: + 420 211 222 697, + 420 731 184 762

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod